top of page
logotip.png
x9.png
03 copy.png

Цели 30 години секој ден сме заедно со Вас!

 

Неизмерно ја цениме вашата лојалност и затоа заедно со партнерите специјално за вас подготвивме голема наградна игра од 23.04.2024 до 31.01.2025. 

 

Во наредните 9 месеци, ве наградуваме со 9 ЈЕЕP AVЕNGER и 315 други вредни награди: Телевизори, клима уреди, велосипеди, телефони, блутут звучници, вредносни  ваучери, електрични тротинети и многу други апарати за домаќинство.

Со среќа!

ИЗВЛЕКУВАЊЕ НА НАГРАДИТЕ ОД ВТОРО КОЛО: 10.7.2024

добитниците ќе бидат објавени тука

kolo 1.png

ИЗВЛЕКУВАЊЕ

Сите добитници на наградите можете да ги видите 

ИЗВЛЕКУВАЊЕ

Сите добитници на наградите можете да ги видите 

kolo 2.png
kolo 3.png
4 copy.png
4 copy8.png

х2 КЛИМА УРЕДИ VIVAX ACP-12CH35AEFIS R32

х2 ВЕЛОСИПЕДИ SPECIALIZED ROCKHOPPER 29

х2 ЕЛЕКТРИЧНИ ТРОТИНЕТИ МS ENERGY M10

х1 ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG 50” LED TV, 4K SMART

х2 ТЕЛЕФОНИ XIAOMI REDMI NOTE 13 6+128GB

х2 РОБОТ ПРАВОСМУКАЛКИ ROWENTA RR 7877 WH

х1 ПРОЧИСТУВАЧИ НА ВОЗДУХ BLUEAIR DUST MANET 5210I

х10 ВАУЧЕРИ TINEX

х4 PORTABLE ЗВУЧНИЦИ VIVAX BS-160

х3 ЦЕДАЛКА PHILIPS HR 2738/00 х2 кафематИ КRUPS DLG KP 1A3 B10

х2 ФРИТЕЗИ НА ТОПОЛ ВОЗДУХ TEFAL EY501815

х2 ПЕГЛИ PHILIPS DST 3011/20

ИЗВЛЕКУВАЊЕ НА НАГРАДИТЕ ОД ТРЕТО КОЛО: 9.8.2024

добитниците ќе бидат објавени тука

logoa.png

КАКО ДА УЧЕСТВУВАШ?
 

1. КУПИ ПРОИЗВОДИ ВО ВРЕДНОСТ ОД НАЈМАЛКУ 1.000 ДЕНАРИ И ВО КУПЕНИТЕ ПРОИЗВОДИ ИМАЈ НАЈМАЛКУ ПО 1 ПРОИЗВОД ОД 4 РАЗЛИЧНИ БРЕНДОВИ ОД ПОНУДЕНИТЕ ВО МЕСЕЧНОТО КОЛО НА ЕДНА ФИСКАЛНА СМЕТКА.

2. ДОКОЛКУ НА ТВОЈАТА СМЕТКА НАД ВКУПНАТА СУМА ПИШУВА „ИГРАЈ“
УЧЕСТВУВАЈ ВО НАГРАДНА ИГРА!

3. ИСПРАТИ SMS ПОРАКА ТЕЛЕФОНСКИОТ БРОЈ 14700

ИЛИ ПОРАКА ПРЕКУ VIBER Chatbot-от

СО БРОЈОТ, ДАТУМОТ И ВРЕМЕТО ОД ФИСКАЛНАТА СМЕТКА

nacin na ucestvo.png

Пристапи до Viber Chatbot-oт со скенирање на QR кодот:

viber chat bot.png

Цената на SMS пораката изнесува 5 ден + ДДВ

За да ги прочитате целосните правила за наградната игра кликнете

Измена на правила за наградната игра

Решение за наградна игра

bottom of page